Geoblog.pl    adamczakm    Podróże    Koncerty    Depeche Mode - Gwardia - CANCELLED

Depeche Mode - Gwardia - CANCELLED

Polska, Warszawa

Mialo byc a nie bylo... jak sie okazalo pare miesiecy pozniej - koncert nie zostal finalnie odegrany... Dave Gahan

OŚWIADCZENIE ZESPOŁU

Do naszych fanów, którzy zakupili bilety na ostatnio odwołane koncerty,

Chcielibyśmy wyrazić nasze głębokie i szczere przeprosiny za odwołanie tych koncertów, chcielibyśmy też wyjaśnić dlaczego niebyliśmy w stanie przełożyć ich na inne terminy. Nie było nam łatwo odwołać te koncerty, rozumiemy wasze rozczarowanie i frustrację - my także jesteśmy rozczarowani.

Po bardzo udanych koncertach we Wschodniej i Południowej Europie w roku 2006, z radością czekaliśmy na powrót do kilku naszych ulubionych miejsc i na spotkanie z naszymi oddanymi fanami w miastach, w których jeszcze nie graliśmy wcześniej. Kiedy okazało się, że nie bedziemy mogli wystąpić w tych miejscach zgodnie z ustalonym harmonogramem, zaczęliśmy z naszym menagerem i agentami szukać możliwości przełożenia ich. Opóźnienia w przekazaniu informacji na ten temat były spowodowane naszym pragnieniem by sprawdzić wszelkie możliwości przezwyciężenia logistycznych trudności w przełożeniu koncertów na tak dużej trasie. Było to tym trudniejsze, że większość koncertów, których nie mogliśmy zagrać miała odbyć się na stadionach, co oznacza, że mogliśmy przenieść te koncerty tylko na daty letnie. Jak wielu z was wie, zaraz po europejskiej części trasy mamy zaplanowane występy w Ameryce Północnej i Południowej także rozkład na lato jest całkowicie wypełniony. Niestety ostatecznie mogliśmy przełożyć tylko te koncerty, które mialy mieć miejsce w obiektach zamkniętych, odbędą się one dopiero podczas zimowej części europejskiego tournee. Choć nie udało nam się przełożyć koncertów w Atenach, Istanbule, Bukareszcie, Sofii, Belgradzie, Warszawie, Rydze i Wilnie, naszym priorytetem będzie powrót do tych miast w bliskiej przyszłości.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za waszą cierpliwość, wyrozumiałość i wsparcie w tym okresie. Szczerze przepraszamy za to, że nie mogliśmy wystąpić dla was tak jak pierwotnie zaplanowaliśmy.

- Martin, Andy i Dave.

adamczakm